top of page

Op ontdekking in de buurt

Als start van het nieuwe WO-thema ‘in de buurt’ trokken we onze wandelschoenen en een fluo hesje aan om de omgeving rondom de school te verkennen. Ons vertrekpunt was aan de schoolpoort in de Pastoor Mellaertsstraat. We wandelden voorbij de bloemist, de bakker, enkele kledingwinkels en langs het immokantoor om zo de Misweg in te gaan. Hier merkten we een groot verschil op het gebied van bebouwing en verkeer. We leerden het verschil tussen een spar en een dennenboom en vervolgende onze weg doorheen de Wipstraat. Daar zagen we de achterkant van onze school en leerden we over verkeersborden en wegmarkeringen. Vervolgens sloegen we de Heist-Goorstraat in en hielden we halt bij het reisbureau waardoor we terug in de Pastoor-Mellaertsstraat terecht kwamen. We zagen de bankkantoren en het café maar merkten op dat er naast veel bebouwing ook mooie natuur in onze schoolstraat is. We genoten er dan ook van om eens door het park te wandelen. Tot slot hielden we halt bij de kerk en de pastorie vlak voor onze school en bekeken we de parochiezaal en het klooster naast onze school. Het werd een heel leuke, zonnige en leerrijke namiddag!

Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page