top of page

Dag van de wetenschap

De leerlingen van het zesde leerjaar gingen op de Dag van de Wetenschap (10 februari) naar het Heilig-Hartcollege in Heist-op-den-Berg om kennis te maken met verschillende aspecten van wetenschap en natuurlijk ook de middelbare school zelf. Zo kwamen enkele studenten met de Stichting Rino proefjes voorstellen met vloeibaar stikstof. De leerlingen mochten een glas graveren, deden een wiskunde-zoektocht in het gebouw, deden proefjes met appels, kregen uitleg over zweefvliegtuigen en over verschillende vogels... Het was een leerrijke dag waarna onze leerlingen enthousiast terugkeerden naar onze school met hun eigen gegraveerde glas.

Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page