top of page

Kermis

Vorige week was het kermis in ons dorp, maar ook een beetje in onze school!

De kinderen van het eerste en tweede leerjaar organiseerden namelijk zelf een kermis. Eerst stelden ze in kleine groepjes hun eigen kermiskraam op en daarna mochten ze met kleine centjes op de kermis rondgaan. Er waren allerlei dingen te doen: eendjes vissen, samen op de paardenmolen, blikken gooien, pijltje pik, eendjes vissen en nog veel meer. We maakten zelfs heerlijke popcorn. Wat hebben we ons samen geamuseerd! De opbrengst van de centjes schenken we graag aan een doel van de Warmste Week, namelijk 't Mayakind van Nu. Deze organisatie probeert aan bijna 600 leerlingen in Guatemala ondersteuning en onderwijs te bieden. Ook wij hielpen dus een klein stukje van de wereld beter te maken

Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page