September 24, 2020

September 21, 2020

September 17, 2020

September 10, 2020

March 10, 2020

Please reload

Recente berichten

Grootouderfeest

October 24, 2019

1/2
Please reload

Uitgelichte berichten

Dag van de wetenschap

March 3, 2020

De leerlingen van het zesde leerjaar gingen op de Dag van de Wetenschap (10 februari) naar het Heilig-Hartcollege in Heist-op-den-Berg om kennis te maken met verschillende aspecten van wetenschap en natuurlijk ook de middelbare school zelf. Zo kwamen enkele studenten met de Stichting Rino proefjes voorstellen met vloeibaar stikstof. De leerlingen mochten een glas graveren, deden een wiskunde-zoektocht in het gebouw, deden proefjes met appels, kregen uitleg over zweefvliegtuigen en over verschillende vogels... Het was een leerrijke dag waarna onze leerlingen enthousiast terugkeerden naar onze school met hun eigen gegraveerde glas.

 

 

 

Please reload

Volg ons
Please reload

Zoeken op tags